Aktuality

Demonstrace za informovanost o lymské borelióze 10.5. před Ministerstvem zdravotnictví

12. 4. 2013 - 18:03

Připojujeme se k celosvětové akci za lepší informovanost o lymské borelióze - přijďte 10. května od 12 h před budovu Ministerstva zdravotnictví v Praze na Palackého náměstí.

Součástí akce bude podepisování petice za lepší diagnostiku a léčbu lymské boreliózy, v 15 h proběhne předání petičních archů na ministerstvu. Účast přislíbil i senátor Tomio Okamura, čestný člen občanského sdružení Borelioza CZ.

Od 16:30 h pak proběhne promítání dokumentárního filmu o zákeřné chorobě lymské borelióze Under Our Skin s českými titulky v kině MAT na Karlově náměstí, vstup volný. Tento film ukazuje širší souvislosti a pohledy ze strany pacientů i lékařů a objasňuje mnohé o fungování zdravotního systému nejen v USA.

Text petice si můžete stáhnout ve formátu .pdf: petice za lepší informovanost o LB
Podpisový arch petice stahujte ve formátu .pdf zde: podpisový arch petice

Důležité odkazy:
facebook Borelioza CZ
facebook WorldWideLymeProtest
Leták ke stažení k protestní akci