Pro média

Lymská borelióza je závažné onemocnění, které se může týkat opravdu každého.

Informovanost o této nemoci je stále ještě nedostatečná - pomozte nám to prosím napravit.

Naše občanské sdružení shromažďuje informace a zkušenosti nejen od našich členů a spolupracujících lékařů a vědců, ale také od předních odborníků z celého světa, sleduje moderní vývoj v přístupu k léčbě a novinky v oblasti výzkumu.

Najdete zde informace rozdělené do několika kategorií – od aktuálních tiskových zpráv, již zveřejněných článků přes veškeré aktivity sdružení až po jednoduše seřazené údaje o prevenci, příznacích a léčbě boreliózy, včetně tematicky seřazených námětů a krátkých článků k volnému použití v jakémkoliv médiu.

Na relevantnost našich informací se můžete bez obav spolehnout a pro své potřeby cokoliv použít. Budeme velmi rádi, když se naše informace dostanou mezi co nejširší okruh čtenářů. Jen díky vám se mohou dozvědět jak chránit své zdraví, jak se zachovat při podezření na nemoc, co žádat od svého lékaře a jak se zorientovat ve svých zdravotních problémech souvisejících s nákazou z klíšťat.

Uveřejněné informace průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek k uváděným informacím se na nás prosím obraťte prostřednictvím e-mailu na adresách petr.dymacek(zavináč)borelioza.cz, pavel.marvan(zavináč)borelioza.cz nebo radka(zavináč)borelioza.cz.