Nebuďte lhostejní k ostatním lidem
Podpořte naše občanské sdružení v jeho růstu a aktivitách způsobem, který Vám vyhovuje nejlépe. Naše pomoc je tu pro všechny.
Více informací... 

Informace pro občany

Máte zájem uplatnit své občanské právo vyjádřit se k dění v naší společnosti a ovlivnit věci veřejné v oblasti péče o nemocné lymskou boreliozou? Zajímáte se o tuto nemoc či její léčbu, jste nemocní, nebo máte v péči nemocnou osobu? Zapojte se, přidejte se k nám, podpořte nás.

Pokud si myslíte, že nemocní boreliózou potřebují cílenější léčbu, chcete zprostředkovat či se zapojit do dialogu s poskytovateli zdravotní péče, máte příležitost. Jestliže jste ochotni diskutovat, pomáhat anebo sami pomoc potřebujete, jsme tu pro vás.

Naším cílem není zisk, sociální ani zdravotní dávky pro naše členy – jediným naším cílem je úleva nemocným, zlepšení jejich fyzického i psychického stavu, pomoc a podpora v nelehké nemoci a především - uzdravení a plnohodnotný život těch, se kterými už se nepočítalo.

Mnoha škodám na zdraví se dá předejít správnou prevencí či včasnou a účinnou léčbou. Informovanost veřejnosti i odborníků o tom, jak předejít vzniku chronické boreliózy je naším cílem. Pomozte nám ho dosáhnout, ať se řady chronických boreliotiků nerozšiřují. Nebojujeme proti lékařům - bojujeme za správnou a účinnou léčbu, za informovanost pacientů i jejich okolí.